Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník/nice - malá výroba,čisté a tiché prostředí-Hodonín až 18.000,-

referenční číslo: 7D11FE78 | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- kompletace výrobků
- manuální práce (montáž) nebo práce s pomocí jednoduchých ručních výrobních nástrojů (nůžky, šroubovák, pilník,...)
- práce není fyzicky náročná, lehké komponenty
- manipulace s výrobním materiálem
- vizuální kontrola kompletního produktu

Požadujeme

- pracovitost, spolehlivost
- zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
- možný nástup ihned
- ochota pracovat ve 3-směnném provozu
- flexibilita (ochota k práci přesčas)

Nabízíme

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- fixní mzda + bonusy až 35% (mzda až 18 000 Kč)

- dotované závodní stravování
- přátelský a malý kolektiv od mužů po ženy všeho věku
- příjemné a čisté pracovní prostředí

Není možnost umístit skupinu uchazečů na jednu směnu ( dojíždění).

Naši zaměstnanci neplatí ŽÁDNÉ poplatky za zprostředkování zaměstnání! Vše legální cestou k Vaší spokojenosti.

Mzda: 18 000 Kč

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: pomocný dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy