Typ nabídky

Minimální mzda

Technik oddělení výstavby

referenční číslo: 7D09F615 | aktuálnost: 01.03.2017

Městská část Praha 7

Městská část Praha 7 vyhlašuje výběrové řízení na obsazení volné pozice

Náplň práce

MČ Praha 7 vyhlašuje výběrové řízení na obsazení volné pozice - technik oddělení výstavby. Veškeré požadavky pro výkon funkce a výběrové řízení jsou zveřejněny na úřední desce ÚMČ Praha 7 a na www.praha7.cz v rubrice volná místa.
Konec výběrového řízení 18.2.2017

Požadujeme

Ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního směru
nebo
ukončené vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a min. 2 roky praxe v oboru stavebnictví
nebo
ukončené středoškolské vzdělání s
maturitní zkouškou v oboru stavebnictví
a min. 3 roky praxe v oboru stavebnictví

Organizační a komunikační schopnosti, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a odolnosti proti stresu, dobrá znalost češtiny, znalost ÚP MHMP výhodou.
Stavební zákon č. 183/2006Sb., včetně prováděcích vyhlášek
Správní řád č. 500/2004 Sb.,
Vyhláška 398/2009 Sb.,
Práce s PC zejména MS WORD, EXCEL, Internet
Výhodou:
praxe ve státní správě, znalost práce s MISYS.

Nabízíme

Zařazení do 10. platové třídy dle praxe a vzdělání. + osobní příplatek. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Zaměstnanecké benefity

Místo pracoviště: Praha 7

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita