Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADECCO spol. s r.o.

Pro významnou výrobní společnost sídlící v Českém Krumlově hledáme operátorky a operátory do výroby

Operátor/operátorka do výroby

referenční číslo: 7CD1FE8B | aktuálnost: 11. 7. 2016

Doprava zdarma z Českých Budějovic na všechny směny
Svozový autobus Z ČB-ČK a zpět zdarma

Operátor/ka výroby:
Náplň práce:
- kompletní výroba v kosmetickém průmyslu od výroby až po balení

Požadujeme:

Požadujeme:
VZDĚLÁNÍ NEROZHODUJE! DŮLEŽITÁ JE CHUŤ PRACOVAT!
- dobrý zrak
- pečlivost
- nebát se obsluhovat stroj

Nabízíme:

Nabízíme:
Práce na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
Mzda 12000Kč/měsíc + 25%prémie
Práce v třísměnném provozu (víkendy volné)
5 týdnů dovolené
Příplatky za noční směnu +10%
Příplatek za přesčas +25%
Příplatky na svátek +100%

Dostanete i kompletní pracovní oděv, obuv a čepici a zároveň se vám i postaráme o čistotu vašeho pracovního oblečení.

Mzda: 12 000 - 14 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Český Krumlov

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Specializace: výrobní operátor

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha