Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta zabývajícího se dovozem a prodejem stomatologických materiálů, produktů pro dentální hygienu a péči o tělo hledáme šikovné a spolehlivé pracovnice/pracovníky na pozici odborné/ho asistenta/asistentky prodeje na hlavní pracovní poměr.

Asistent/ka prodeje dentálních potřeb - až 22.000 Kč/měsíčně

referenční číslo: 6533 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Náplň práce:
- prodej produktů pro dentální hygienu
- práce na pokladně
- komunikace se zákazníky - odborné poradenství
- vybalování a doplňování zboží

Praxe v prodeji kosmetiky či farmacie a znalost dentálního oboru výhodou, nikoliv podmínkou.

Místo výkonu práce: OC Smíchov Praha 5
Pracovní doba: krátký/dlouhý týden (9:00 - 21:00 hod.)
Mzda: až 22.000 Kč/měsíc

Požadujeme:

- uživatelskou znalost práce na PC
- vysokou úroveň komunikace a profesionální přístup k zákazníkům
- samostatnost, příjemné vystupování
- trestní bezúhonost

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení až 22.000 Kč/měsíčně (osobní ohodnocení a prémie z prodeje až 7.000 Kč)
- možnost nástupu ihned a přímo do stavu zaměstnanců klienta
- odborné vedení a zaškolení
- zázemí stabilní a úspěšné české společnosti
- práci v příjemném prostředí designového obchodu
- získání praxe v oboru dentální hygieny

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha