Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Ministerstvo vnitra

Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11252960786 | aktuálnost: 13. 8. 2016

Náplň práce:
řešení problematiky dobrovolných návratů cizinců do zemí původu, včetně jejich realizace; přímou komunikaci s cizinci v zařízeních Ministerstva vnitra, Ministerstva spravedlnosti a dalších; sběr, analýzu a vyhodnocení informací souvisejících s neregulérní migrací a návraty, včetně spolupráci s orgány činnými v trestním řízení; zajištění vnitroresortní a meziresortní spolupráce v oblasti dobrovolných návratů, včetně spolupráce se zastupitelskými úřady, nevládními a mezinárodními organizacemi; podíl na přípravě a realizaci projektů financovaných z evropských i národních zdrojů v oblasti návratů; přípravu podkladů pro strategické materiály v oblasti neregulérní migrace a návratů; zpracování dotazů k problematice neregulérní migrace a návratů

Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 31. srpna 2016, tj. v této lhůtě zaslané státnímu tajemníkovi v Ministerstvu vnitra prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu Ministerstvo vnitra, Nad Štolou 3, 170 00 Praha 7, P. O. BOX 95 nebo osobně podané do podatelny Ministerstva vnitra na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na adresu elektronické pošty služebního úřadu (posta@mvcr.cz) nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky (ID datové schránky: krk34e3).
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotvírat" a "Výběrové řízení na služební místo ministerského rady v oddělení dobrovolných návratů odboru azylové a migrační politiky, ID 30349866, č.j.: MV-105407-2/SP-2016". (Totéž platí pro případ označení přihlášek zaslaných na uvedenou emailovou adresu).

Veškeré informace o výběrovém řízení naleznete zde: http://www.mvcr.cz/clanek/vyberova-rizeni-mv-vyberove-rizeni-na-sluzebni-misto-ministerskeho-rady-v-oddeleni-dobrovolnych-navratu-id-30349866.aspx

Zaměstnanecké výhody: příspěvek zaměstnavatele na stravování, 5 týdnů dovolenéPožadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 20 990 - 31 550 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail