Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Celní jednatelství Zelinka s.r.o.

Celní deklaranti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11102360720 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Naše společnost Celní jednatelství Zelinka s.r.o. se zabývá komplexními službami pro subjekty zahraničního obchodu se zbožím. Jedná se zejména o služby celního jednatelství, tzn. realizace celního řízení v souvislosti s dovozem, vývozem a tranzitem zboží.
NÁSTUP IHNED - Pozice je vhodná i pro absolventy
Co bude Vaší náplní práce: získávání a kontrola podkladů pro jednotlivé dovozní a vývozní případy, vystavování dovozních (DD), vývozních (VDD) a tranzitních dokladů (T1), komunikace s přepravci a s dodavateli, práce s celním softwarem od společnosti Admija (CELSA a CELSKLAD), vedení evidence příslušných dokladů, úzká spolupráce s ostatními členy týmu a pracovníky celních úřadů, intenzivní práce s PC (MS Office - Excel atd.)
Očekáváme: SŠ vzdělání, MS Office - uživatelsky, MS Excel - pokročile, znalost AJ - středně pokročilá úroveň, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, organizační schopnosti vlastní práce
- dochvilnost, preciznost, zodpovědnost, odolnost vůči nárazovému stresu, schopnost pracovat v týmu i samostatně
Nabízíme: motivační hodnocení odrážející iniciativu, kvantitu a kvalitu Vaší odváděné práce, příspěvek na stravné, odborné vzdělávání, další zajímavé benefity, pracovní doba dle směnnosti
V případě zájmu zašlete své CV na uvedený e-mail. Bližší informace Vám rádi sdělíme u osobního pohovoru.
S pozdravem
Chvalová Šárka
HR specialist
e-mail: sarka.chvalova@zelinka.cz
www.zelinka.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail