Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Společnost INDEX NOSLUŠ hledá pro svého klienta uchazeče na pozici technika s nástupem přímo do kmenového stavu.

Údržbář zařízení ve výrobě plastových oken

referenční číslo: 5287 | aktuálnost: 8. 7. 2016

Pro našeho klienta, stabilní zahraniční společnost se sídlem v blízkosti Peček (Milčice) hledáme vhodné uchazeče na výše uvedenou pozici. Nabízíme nástup na hlavní pracovní poměr PŘÍMO do STAVU ZAMĚSTNANCŮ společnosti.

Náplň práce: zahrnuje provozní údržbu technologických zařízení pro výrobu plastových oken, kontrolu a nastavování strojů a dohlížení na dodržování bezpečnostních a legislativních předpisů.

Požadujeme:

- elektrotechnické vzdělání - platná vyhláška 50 §6
- SŠ vzdělání s výučním listem, technický obor výhodou
- zkušenost na obdobné pozici podmínkou
- spolehlivost, pracovitost, zručnost

Nabízíme:

- perspektivní zaměstnání v prosperující zahraniční společnosti
- příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
- nástup do kmenového stavu společnosti
- dvousměnný provoz
- odpovídající mzdové ohodnocení dle Vaší praxe a zkušeností, dále nadstandardní benefity - prémie, stravenky,..

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha