Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Koordinátor - zákaznický servis

referenční číslo: 36125 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Pro našeho klienta, společnost zabývající se textilním managementem, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:
Komunikace se zákazníky a vyřizování jejich požadavků při osobní návštěvě, kde hlavním úkolem bude oměření / zapsání velikostí oděvů (jedná se o vyzkoušení různých velikostí oděvů zaměstnanců zákazníka), plánování schůzek u zákazníka v průběhu celého týdne po celé ČR, nabízení dalších produktů, vedení související administrativní agendy a zpracování případných reklamací.
Do budoucna by měl kandidát zajišťovat i servisní kontroly u mycích stolů, které naše společnost pronajímá, takže z toho vyplývá, že bychom potřebovali také technicky nadaného zaměstnance.

Převážná práce v terénu (4 dny, 1den na předání kontaktů a vyřízení administrativy)

Požadujeme:
• praxi v oblasti zákaznického servisu
• SŠ vzdělání
• výborné komunikační a vyjadřovací dovednosti, jak v ústním, tak i v písemném projevu
• částečná znalost německého jazyka – není podmínkou ale výhodou v rámci školení a získávání informací z podnikového portálu
• aktivní řidičský průkaz B a ochotu cestovat zejména dlouhé tratě
• nadšení z prodeje produktů a jistotu v osobním jednání
• schopnost analyzovat a efektivně řešit problémy
• pečlivost a flexibilitu
• týmového ducha (práce v malém kolektivu)
• proaktivní přístup
• schopnost pracovat pod stresem
• kladný vztah k IT, uživatelskou znalost MS Word a MS Excel - nutná znalost /denní tabulkový report

Pracoviště - Praha

Nabízíme:
• Zázemí stabilní společnosti a příjemný kolektiv
• Možnost profesního růstu
• Motivační bonusový plán (školení, laptop, mobilní telefon, stravenky a mnoho dalšího)
• Home Office
• Práci na HPP - smlouva na dobu určitou s možností jejího prodloužení
• 25 000 plat /z toho 70% pevná složka +30% pohyblivá - v případě neplnění povinností a způsobení škody je možné na tuto částku sáhnout a nevyplatit. Uplatňuje se zcela výjimečně.
. Provize z prodeje ochranných pomůcek

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám motivační dopis a Váš strukturovaný životopis v českém jazyce na kariera09@karierasro.cz.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Fixní plat je zde 25000 je rozdělen na pevnou složku 70% a nenároková složku 30% - pokud zaměstnanec neodvádí svou práci jak má (způsobí škodu) je na to upozorněn a je možné mu tuto částku nevyplatit - uplatňuje se zcela výjimečně.

Následně je možné z prodeje ochranných pracovních pomůcek získat 5% z obratu do hrubé mzdy.

Kdybych měla pozici stručně shrnout, jedná se v první řadě o tzv. švadlenu/ krejčí na cestě…ale i laik se níže uvedené může naučit, pracuje se již z hotovými oděvy, které si konečný zákazník zkouší a pak jen okrajově opravují.

Do budoucna by měl kandidát zajišťovat i servisní kontroly u mycích stolů, které naše společnost pronajímá, takže z toho vyplývá, že bychom potřebovali technicky nadaného krejčího.

Práce vhodná i pro chlapa s bydlištěm po celé republice.

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa, Management, Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha