Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PROST - orientační systémy s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11147850713 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Nástup možný ihned. Místo vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: tvorba výrobních výkresů a projektové dokumentace; vedení pracovního kolektivu cca 10 lidí (montéři, svářeči, elektrikáři, lakýrníci), organizace práce; příprava a plánování výroby, spolupráce při tvorbě norem; komunikace s obchodními partnery.
Požadavky: min. ÚSO vzdělání s maturitou strojírenského, technického nebo elektrotechnického směru; řidičské oprávnění sk. B; flexibilita, organizační schopnosti; zodpovědnost při plnění zadaných úkolů. Výhodou je znalost programu AutoCad, AJ nebo NJ.
Nabízené výhody: příspěvek na stravování.
Kontakt zasláním životopisu na e-mail: recepce@prost.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha