Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Orego trade s.r.o.

Orego trade s.r.o. Jsme mladí, jsme krásní, a společně se svou firmou chceme dosáhnout vrcholu (ve svém oboru) a potřebujeme další nadšené kolegy, kteří nám to umožní realizovat. Děláme energetické soutěže a zajišťujeme tak svým zákazníkům výrazně výhodnější podmínky odběru energií. a za přidanou hodnotou své služby si stojíme.

Pracovník Back Office

referenční číslo: 7C9512A1 | aktuálnost: 8. 9. 2016

· Míting brífing brainstorming to zrovna není. Věříme totiž, že práci je potřeba dělat, ne si o ní jen povídat. Občasným poradam se ale nevyhneš.

· Děláme energetické soutěže a vše se točí kolem nich. Někdo tedy připravuje smlouvy s dodavateli či klienty, jiný kontroluje, zda jsou klienti spokojeni, další zase sleduje podmínky na energetickém trhu. Přičichneš ke všemu. Administrativa tě ale rozhodně nemine.

· Jelikož naše služba není zcela jednoduchá, připrav se na to, že budeš klientům občas vysvětlovat, jak přesně energetická soutěž vlastně funguje.

· Část pracovního dne tvoří rutina vykonávaná s pečlivostí švýcarského hodináře, jindy se ale pro změnu musíš naučit, jak funguje nový proces, protože často něco inovujeme a měníme.

· Většinu dne strávíš u počítače při práci s interním systémem, který je neviditelnou strojovnou naší společnosti. Občas budeš muset ale vzít telefon a zjistit si u klienta pár informací.

· Nechceme po tobě, abys chodil do terénu. Den u nás strávíš v kanceláři s dobrou kávou a papuči na nohou. Dress code nemáme. i tepláky jsou v pořádku.

· Kolem a kolem tě čeká množství zajímavé administrativní práce, která ve svém výsledku přináší výraznou úsporu nákladů za energie již více než 53 000 domácnostem po celé ČR.

Požadujeme:

· Komunikační schopnosti máš lepší než prezidentský mluvčí. Dokážeš nejen obratně mluvit, ale i trpělivě naslouchat.

· Na počítači dokážeš víc, než sledovat Youtube a sázet záhony ve Farmville. Nebojíš se tabulek v Excelu a při slovech Interní Systém ti nenaskakuje kopřivka.

· Jsi objevitel a nebojíš se pouštět do nových projektů. Co začneš, to ale dokončíš. Víš totiž, že za úspěchem stojí z 20 % nápad s odvahou a z 80 % precizní realizace.

· Rozumíš tomu, že zákazník je na prvním místě a víš, že kvalitní služby a zákaznická péče hrají prim.

· Tvůj trestní rejstřik neskrývá žádný zajímavý příběh, o kterém jednou někdo napíše bestseller typu Jack Rozparovač.

· Na tituly si nehrajeme a věříme, že vše potřebné se stejně naučíš praxí a aktivním přístupem, ne pospáváním ve škole. Ukončená střední škola je však výhodou.

Nabízíme:

· Velký bazén na firemním dvoře. Plavou v něm krásné žluté kačenky, o pracovní pauzách i kolegové a při bazénové párty úplně všichni. Neplavou jen ti, kteří u bazénu zrovna pijí mojito.

· Férové finanční ohodnocení - základ, ke kterému ti rádi přidáme bonus za dobře odvedenou práci.

· Mentoring zkušenějšího týmového vedoucího. Hodíme tě sice do vody už na začátku, kdyby ses ale opravdu topil, záchranný kruh ti přiletí obratem.

· Odborné vzdělávání. Dokážeme ti dokonce zajistit prestižní MBA studium za zvýhodněných cenových podmínek.

· Ti, kteří mají ambice, u nás už po několika měsících povyšují a vedou malé týmy. Pokud jsi ambiciózní, můžeš u nás vyrůst. Celá naše firma se totiž za poslední rok výrazně rozšířila.

· Věkový průměr kolem 25 let. Máme tady zkušené matadory, kteří ti rádi předají své zkušenosti, i mladé zelenáče, kteří mají chuť dokázat, že jsou co k čemu. Vládne u nás lehká převaha něžnějšího pohlaví.

· Pozici, kterou inzerujeme, zvládne absolvent střední školy. Žádné speciální znalosti tedy nejsou nutné. Nabízíme ti, že tě raději vše naučíme dělat správně a po našem.

Mzda: 12 500 - 16 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Karolíny Světlé 1, Brno 628 00

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail