Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník Back Office

referenční číslo: 7C9512A1 | aktuálnost: 02.05.2017

Orego trade s.r.o.

Jsme mladí, jsme krásní, a společně se svou firmou chceme dosáhnout vrcholu (ve svém oboru) a potřebujeme další nadšené kolegy, kteří nám to umožní realizovat. Děláme energetické soutěže a zajišťujeme tak svým zákazníkům výrazně výhodnější podmínky odběru energií. a za přidanou hodnotou své služby si stojíme.

Náplň práce

· Míting brífing brainstorming to zrovna není. Věříme totiž, že práci je potřeba dělat, ne si o ní jen povídat. Občasným poradam se ale nevyhneš.

· Děláme energetické soutěže a vše se točí kolem nich. Někdo tedy připravuje smlouvy s dodavateli či klienty, jiný kontroluje, zda jsou klienti spokojeni, další zase sleduje podmínky na energetickém trhu. Přičichneš ke všemu. Administrativa tě ale rozhodně nemine.

· Jelikož naše služba není zcela jednoduchá, připrav se na to, že budeš klientům občas vysvětlovat, jak přesně energetická soutěž vlastně funguje.

· Část pracovního dne tvoří rutina vykonávaná s pečlivostí švýcarského hodináře, jindy se ale pro změnu musíš naučit, jak funguje nový proces, protože často něco inovujeme a měníme.

· Většinu dne strávíš u počítače při práci s interním systémem, který je neviditelnou strojovnou naší společnosti. Občas budeš muset ale vzít telefon a zjistit si u klienta pár informací.

· Nechceme po tobě, abys chodil do terénu. Den u nás strávíš v kanceláři s dobrou kávou a papuči na nohou. Dress code nemáme. i tepláky jsou v pořádku.

· Kolem a kolem tě čeká množství zajímavé administrativní práce, která ve svém výsledku přináší výraznou úsporu nákladů za energie již více než 53 000 domácnostem po celé ČR.

Požadujeme

· Komunikační schopnosti máš lepší než prezidentský mluvčí. Dokážeš nejen obratně mluvit, ale i trpělivě naslouchat.

· Na počítači dokážeš víc, než sledovat Youtube a sázet záhony ve Farmville. Nebojíš se tabulek v Excelu a při slovech Interní Systém ti nenaskakuje kopřivka.

· Jsi objevitel a nebojíš se pouštět do nových projektů. Co začneš, to ale dokončíš. Víš totiž, že za úspěchem stojí z 20 % nápad s odvahou a z 80 % precizní realizace.

· Rozumíš tomu, že zákazník je na prvním místě a víš, že kvalitní služby a zákaznická péče hrají prim.

· Tvůj trestní rejstřik neskrývá žádný zajímavý příběh, o kterém jednou někdo napíše bestseller typu Jack Rozparovač.

· Na tituly si nehrajeme a věříme, že vše potřebné se stejně naučíš praxí a aktivním přístupem, ne pospáváním ve škole. Ukončená střední škola je však výhodou.

Nabízíme

· Velký bazén na firemním dvoře. Plavou v něm krásné žluté kačenky, o pracovní pauzách i kolegové a při bazénové párty úplně všichni. Neplavou jen ti, kteří u bazénu zrovna pijí mojito.

· Férové finanční ohodnocení - základ, ke kterému ti rádi přidáme bonus za dobře odvedenou práci.

· Mentoring zkušenějšího týmového vedoucího. Hodíme tě sice do vody už na začátku, kdyby ses ale opravdu topil, záchranný kruh ti přiletí obratem.

· Odborné vzdělávání. Dokážeme ti dokonce zajistit prestižní MBA studium za zvýhodněných cenových podmínek.

· Ti, kteří mají ambice, u nás už po několika měsících povyšují a vedou malé týmy. Pokud jsi ambiciózní, můžeš u nás vyrůst. Celá naše firma se totiž za poslední rok výrazně rozšířila.

· Věkový průměr kolem 25 let. Máme tady zkušené matadory, kteří ti rádi předají své zkušenosti, i mladé zelenáče, kteří mají chuť dokázat, že jsou co k čemu. Vládne u nás lehká převaha něžnějšího pohlaví.

· Pozici, kterou inzerujeme, zvládne absolvent střední školy. Žádné speciální znalosti tedy nejsou nutné. Nabízíme ti, že tě raději vše naučíme dělat správně a po našem.

Mzda: 12 500 - 16 000 Kč

Místo pracoviště: Karolíny Světlé 1, Brno 628 00

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy