Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FERI, s.r.o.

Stavební technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10981190745 | aktuálnost: 27. 10. 2016

STAVEBNÍ TECHNIK/-ČKA DIVIZE MONOLITY
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, místo výkonu práce: ČR
- Náplň práce: účast na realizaci stavebních zakázek v rámci celé ČR; koordinace prací subdodavatelů; dohled nad chodem zakázky (denní účast); zajišťování dodržování BOZP, harmonogramu prací, technických norem, termínů apod.
- Požadujeme: střední odborné, výhodou stavební obor; praxe ve stavebnictví min. 3 roky, monolitické konstrukce výhodou; orientace v projektové dokumentaci výhodou; uživatelská znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel); výhodu znalost čtení v AutoCAD; schopnost samostatného řešení problémů, analytické a logické myšlení; organizační a komunikační schopnosti; odpovědnost, trpělivost a důslednost; aktivní přístup, ochota práce v týmu a pečlivost; časová flexibilita; řidičský průkaz skupiny B výhodou
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: pourovadaniela@feri-hk.cz. Akceptujeme pouze životopisy s průvodním dopisem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail