Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatná/hlavní účetní s NJ

referenční číslo: S048/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro našeho klienta, technicky zaměřenou výrobní firmu, hledáme vhodného/vhodnou kandidáta/kandidátku na pozici
SAMOSTATNÁ/HLAVNÍ ÚČETNÍ s NJ
Ve vaší kompetenci bude zpracování a správa veškerých účetních agend.
Komunikace a konzultace s mateřskou společností v Německu.
Práce s účetními výstupy a controlling.
Komunikace se státními institucemi a odděleními napříč společností.

Požadujeme

Pro tuto pozici potřebujete mít:
- VŠ/SŠ ekonomického zaměření
- zkušenost na samostatné účetní pozici min.5 let
- znalost komplexní účetní agendy
- zkušenost s controllingem
- komunikativní znalost NJ - denní komunikace
- znalost práce v SAP výhodou

Nabízíme

Za to Vám nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení
- firemní benefity
- práci v příjemném pracovním prostředí na okraji Prahy

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita