Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Projektant - technolog

referenční číslo: 11122 | aktuálnost: 11. 10. 2016

Hledáte různorodou práci a máte praxi s řízením projektů ve výrobě? Máte zkušenosti na pozici Technologa výrobních strojů? Pak jste ideální kandidát

Mezinárodní firma ve Zlínském kraji hledá kolegu na pozici:

PROJEKTANT - TECHNOLOG (37 – 40.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zaštiťování nových technologických projektů
  • Vypracovávání technické dokumentace
  • Výpočty výdajů výrobního programu
  • Zefektivňování daných projektů
  • Kooperace s ostatními odděleními
  • Krátkodobé služební cesty

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v technickém oboru
  • Praxi na pozici Technolog min. 3 roky
  • Anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s řízením projektů
  • Znalost systémů kvality (analýza příčin a následků)
  • Organizační schopnosti, komunikativnost, aktivní přístup

Nabízíme:

  • Kreativní a různorodou práci v mezinárodním týmu
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní stravování
  • Profesní a osobní rozvoj
  • Jazykové kurzy a odborné školení
  • Šance cestovat i do zahraničí
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Mzda: 37 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha