Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodně-technický specialista

referenční číslo: 10128 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Jste absolventem střední nebo vysoké školy technického nebo obchodního zaměření? Máte zkušenosti s obchodem v oblasti elektro a tento obor Vás baví a naplňuje? Mluvíte anglicky na pokročilé úrovni a chcete jazyk nadále rozvíjet?
Určitě nám zašlete svůj životopis na níže uvedené kontakty
Mezinárodní výrobní společnost Vás určitě ráda příjme na pozici:

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ SPECIALISTA

Náplň práce

  • komunikace s novými i stávajícími klienty
  • řešení obchodních zakázek
  • vyřizování objednávek
  • správa portfolia a obchodní dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, technický nebo obchodní obor
  • AJ na pokročilé úrovni
  • praxi na obchodní pozici
  • strategické a logické myšlení

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • služební telefon, notebook, automobil
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha