Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Macco Organiques, s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10648990771 | aktuálnost: 20. 7. 2016

místo výkonu práce - Bruntál.
- VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- praxe ze zahraničního obchodu výhodou
- AJ slovem i písmem na pokročilé úrovni, další jazyk vítán
- flexibilita, pečlivost, komunikativnost
NÁPLŇ PRÁCE:
- daily business se stávající klientelou v anglickém jazyce
- marketingová činnost v přiděleném teritoriu
NABÍZÍME:
- práci v perspektivní společnosti
- možnost odborného růstu
- firemní benefity: měsíční motivační odměny, roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, 5 týdnů dovolené, a jiné.
Zájemci se mohou hlásit telefonicky na tel. čísle: 555 530 312 od 8:00 do 14:00 hodin nebo nám, prosím zašlete životopis poštou nebo e-mailem.
Z: 25.4.2016 A : 16.6.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha