Typ nabídky

Minimální mzda

Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace

Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11065250751 | aktuálnost: 11. 11. 2016

Požadujeme odbornou způsobilost dle § 110 písm. b) zákona 108/2006Sb., o sociálních službách (min. VOŠ obor sociální práce, sociální pedagogika, sociálně právní činnost), trestní bezúhonnost, dobré komunikační schopnosti, kladný vztah k seniorům. Po skončení dohody o provedení práce možnost nástupu do pracovního poměru za mateřskou dovolenou.
Náplň práce: sociálně-právní poradenství, analytická a metodická činnost v sociální péči v zařízení sociálních služeb, vedení příjmů a výdajů kapesného uživatelů na účtů lékové pokladny.
Zaměstnanecké výhody - podnikové stravování
Hlásit se e-mailem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 85 - 110 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace, Marcela Kuchařová, marcela.kucharova@dddubi.cz, +420 417 571 102