Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

R&D manažer

referenční číslo: 13453 | aktuálnost: 13. 1. 2017

Máte zkušenosti s vedením lidí? Elektronika a měřící technika je Vaším koníčkem a chcete spojit svého koníčka s prací? Hledáte práci ve společnosti, kde budete mít větší pravomoci a budete vidět? Chcete se stát součástí vedení a zanechat po sobě svůj odkaz? Pak reagujte na pozici R&D MANAŽER v Brně

Úspěšná česká společnost působící v elektrotechnice hledá posilu do vedení společnosti na pozici:

R&D MANAŽER (40 – 50 000,- Kč)

Náplň práce

  • Zaučení do technické a personální problematiky firmy
  • Zastupovat řízení a vedení firmy v nepřítomnosti majitele
  • Vedení týmu inženýrů na vývojových úkolech
  • Pomoc s přidělenými úkoly jednotlivým vývojářům
  • Aktivně přispívat s novými nápady a návrhy
  • Krátkodobé cesty na veletrhy a výstavy po celém světe

Požadujeme:

  • VŠ s technickým zaměřením, ideálně v oboru elektro
  • Praxi s vedením lidí podmínkou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalosti v oblasti elektroniky a měřící techniky
  • Chuť se neustále zlepšovat a aktivní přístup k řešení problémů
  • Odolnost vůči stresu, flexibilitu a objektivní nadhled

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a perspektivní společnosti
  • Odborný a profesní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční odměny
  • Firemní stravování
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Management, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha