Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí kvality ve farmacii

referenční číslo: 10537 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Máte vysokoškolské vzdělání se zaměřením na chemii či mikrobiologii? Jste flexibilní, organizačně schopní a pečliví? Máte zkušenosti z farmaceutické společnosti a můžete se pochlubit praxí v oblasti kontroly kvality? Vedli jste tým více pracovníků a prostředí laboratoře je Vám blízké?

Ano? Tak na co čekáte? Hledáme přesně Vás Úspěšná mezinárodní společnost působící ve farmaceutickém průmyslu nyní do svých řad hledá kolegu/kolegyni na pozici:

VEDOUCÍ KVALITY ve FARMACII (45 – 55.000,-Kč)

Náplň práce

  • dohled nad chodem laboratoří a vedení týmu lidí
  • zodpovědnost za kvalitu výsledných produktů
  • dohled nad plány výroby a plány stabilitních studií
  • dodržování platné legislativy a předpisů v oblasti kvality
  • zodpovědnost za administrativu a rozpočty oddělení

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání (chemie, mikrobiologie, farmacie)
  • praxi z kvality ve farmaceutické firmě PODMÍNKOU
  • anglický jazyk na velmi dobré úrovni
  • manažerské dovednosti a proaktivní přístup k práci
  • zkušenosti s řízením a zaváděním nových procesů

Nabízíme:

  • příjemný kolektiv a moderní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení + čtvrtletní bonusy
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • firemní kurzy angličtiny a další odborné vzdělání
  • 5 týdnů dovolené a další benefity
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha