Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Spirála, Ústecký kraj, z. s.

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11333700773 | aktuálnost: 10. 9. 2016

Místo výkonu práce: K Chatám č.p. 22, Skorotice, Ústí nad Labem.
Hledáme sociální pracovníky do Centra krizové intervence a na Linku pomoci na pozici krizový pracovník. Zařízení je registrováno na základě Zákona o sociálních službách - § 60. Náplň práce: práce s klientem při telefonickém a osobním kontaktu, na krizovém lůžku, výjezd do detašovaných pracovišť. Kurz krizové intervence a praxe v oboru vítána, není podmínkou. Vhodné pro absolventy VŠ a VOŠ. Směnný provoz (3 dvanáctihodinové směny týdně). Možné plný či zkrácený úvazek. Motivační dopis a CV zasílejte na adresu: spirala.asistent@volny.cz do 16. 9. 2016 - předmět: výběrové řízení. Organizace si vyhrazuje právo pozvat uchazeče k ústnímu pohovoru. Více o službách Spirály na www.spirala-ul.cz. Mzda orientačně dle tarifů MPSV pro sociální pracovníky, zohledňujeme dosažené vzdělání a praxi a dále dle vnitřních předpisů organizace.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 16 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail