Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MOSTEK energo s.r.o.

Obsluha parních turbín, kotlů a příbuzných zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10785090792 | aktuálnost: 8. 7. 2016

TOPIČ KOTLŮ - topičské zkoušky v rozsahu - PK3:3, třída - parní kotle s jmenovitým množstvím vyráběné páry nad 8 t/h do 50 t/h( včetně, zahrnuje rovněž všechny nižší třídy parních kotlů) výhodou, popř. zaškolíme, náplň práce: kontrola nastavených hodnot na regulačních přístrojích, kontrola vodoznaků, tlakoměrů, teploměrů, uzávěrů, pojistných ventilů, obsluha topeniště kotle a kontrola řádného odvodu spalin, odkalování kotle, odstavení kotlu z provozu, provádění běžné údržby, čištění, mazání topných médiích, úklid provozních prostorů, vedení provozních záznamů, předepsané kontroly před uzavřením tlakového celku kotle, před zatopením kotle, při zatápění, při připojování, kotle na odběrné potrubí a při pravidelné kontrole kotle, zajišťování splnění normových hodnot pro bezpečnostní výstroj kotle
V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail a do předmětu uveďte,,topič kotlů".

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 19 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail