Typ nabídky

Minimální mzda

C# Developer - MS Dynamics

referenční číslo: 7B651E0F | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Považujete za zajímavou výzvu implementaci a konzultace řešení pro podporu obchodních a marketingových procesů (CRM)

Klientem je významná a stabilní česká společnost se zákazníky v oblasti financí nebo telekomunikací.

Náplň práce

Vývoj customizací a integrace na externí systémy
Vývoj v jazyce C# a JScript
Technologický design řešení, oponentura návrhu řešení
Instalace a technologická konfigurace řešení
Technická podpora řešení dle servisní smlouvy

Požadujeme

Alespoň 1 rok zkušenosti s vývojem informačních systémů
Alespoň základní znalost UML
Orientace v celém životním cyklus implementace informačních systémů
Výhodou znalost objektově orientovaného programovacího jazyka (.NET, Java) nebo JavaScript
Znalost webových služeb, XML, SQL
Alespoň pasivní znalost anglického jazyka
Chuť učit se novým věcem
Týmová spolupráce

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu
Možnost home-office
Kreativní a rozmanitá práce na zajímavých projektech (lokální i mezinárodní)
Týmy složené z vysoce kvalifikovaných lidí
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
Velice přátelské a neformální pracovní prostředí s nejmodernějšími technologiemi (žádné open space a sdílená místa, ale kanceláře pro týmy a pro každého vlastní židle)
Zajímavé finanční ohodnocení
A další zaměstnanecké benefity

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: programátor, softwarový inženýr

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita