Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Faurecia Components Písek, s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10728150725 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Popis pozice:
• vedení 15-25 operátorů - dělníků;
• zajištění vhodného zaučení nových operátorů na linkách;
• plánování rozložení operátorů k linkám na další dny a na týdenní bázi;
• účast na náboru nových zaměstnanců - operátorů;
• report denní výroby;
• zajištění pravidelného toku informací v týmu -pravidelné informační schůzky;
• zajištění plného respektování a dodržování pravidel BOZP a interních nařízení týkajících se ochrany životního prostředí a pracovních podmínek;
Požadujeme:
• VŠ vzdělání technického směru;
• podnikatelské myšlení, elán, tah na branku, orientace na výsledek, leadership;
• znalost AJ na komunikativní úrovni;
• uživatelská znalost MS Office;
• organizační dovednosti;
Nabízíme
• práce s moderními technologiemi pro výrobu sedačkových rámů;
• zázemí stabilní mezinárodní společnosti;
• možnost karierního růstu v automotive průmyslu, mobilita napříč závody Faurecia po celém světě;
• zajímavý benefitní balíček - příspěvek na stravování, dopravu, penzijní pojištění, jazykové kurzy …;
• získání pracovních zkušeností v automobilovém průmyslu;
• práce v mladém a dynamickém kolektivu

Kontakt: zájemci zašlete životopis na email: katerina.khunova@faurecia.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Faurecia Components Písek, s.r.o., Kateřina Khunova, katerina.khunova@faurecia.com