Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

TREVOS, a.s.

Elektrotechnici a technici energetici technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10503890702 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Náplň práce
- Poskytování informací o charakteristikách a funkcích vyráběného zboží.
- Spolupracuje na tvorbě obchodních materiálů (technická stránka produkce).
- Zpracovávání technologických postupů výroby komponentů.
-?Podílí se na inovaci a vývoji výrobků.
- Zajišťuje technologické postupy výroby atypických výrobků (zakázkové dodávky).
- Vyhodnocuje nultou sérii výroby z nových technologií.
- Příprava vzorků svítidel pro provedení zkoušek v akreditované zkušebně.
- Spolupráce s obchodním a výrobním útvarem.

Požadujeme
- Střední vzdělání technického směru, ideálně v oboru elektro, vyhláška Sb. 50/1978
- Technická zdatnost
- Dobrá znalost práce s PC.
- Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, časová flexibilita

Nabízíme
- motivující finanční ohodnocení založené na výsledcích
- zázemí stabilní české rychle se rozvíjející výrobní společnosti
- moderní pracovní prostředí vybavené špičkovou technologií
- příjemné pracovní prostředí založené na důvěře
- firemní akce pro zaměstnance – vánoční večírek, firemní oslavy, dny pro zaměstnance
- bonusy/ prémie/ příspěvky na penzijní připojištění a na stravování
- možnost odborného růstu a osobního rozvoje, vzdělávací kurzy, školení

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha