Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojový konstruktér (-mpžs-)

referenční číslo: 7B421EA0 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- samostatné řízení vývojových projektů zdravotnických prostředků
- spolupráce s lékaři při testování výrobků
- spolupráce při uvádění výrobků na trh

Požadujeme

- VŠ technického směru
- zkušenosti s projektovým řízením, nejlépe vývojových projektů
- zkušenosti s vedením týmu
- znalost modelování v 3D (výhoda Solid Edge )
- kreativní, logické myšlení, samostatnost, aktivní přístup, flexibilita
- dobré komunikační schopnosti
- znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
- aktivní řidič sk. B

Nabízíme

- zaškolení do oblasti vývoje zdravotnických prostředků
- možnost dalšího vzdělávání
- možnost kariérního růstu
- motivující finanční ohodnocení
- pružnou pracovní dobu
- zázemí prosperující české výrobní firmy

Místo pracoviště: okr. Žďár nad Sázavou

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita