Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Technici v ostatních oborech příbuzných biologii (kromě zdravotnických)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11197550797 | aktuálnost: 3. 8. 2016

Náplň práce: Zabezpečení běžného chodu laboratoře, administrativa spojená s provozem laboratoře, obsluha akvarijní místnosti (krmení, čištění nádrží, sestavování odchovných, pokusných aparatur); sběr dat, vzorků v terénu (odlov a sběr planktonních a bentických organismů, odlovy ryb); obsluha a údržba laboratorního zařízení (např. optické sestavy, mikroskopy, váhy, analytické přístroje); samostatné provádění úpravy vzorků a základních analýz (analýzy vody, biochemické analýzy, prvkové analýzy); pomoc při provádění experimentů; spolupráce při přípravě vědeckých a odborných konferencí či seminářů
Požadujeme: VŠ vzdělání rybářského, biologického, zemědělského či chemického směru; předchozí zkušenost s prací v biologické či chemické laboratoři a vzorkování ryb; znalost anglického jazyka min. na úrovni B1, uživatelská znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), MicroImage, ImageJ, komunikativnost, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem/metodám, schopnost práce ve stresu, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka, dobrý zdravotní stav
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruovaných prostorách fakulty, práci v mezinárodním pracovním kolektivu, možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy), další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití)
Uvažovaný nástup: říjen 2016 Pracovní úvazek: 1,0
Mzda: 18 – 23 000 Kč (dle Mzdového předpisu JU), po zapracování možnost navýšení
Místo výkonu práce: Ústav akvakultury a ochrany vod, Husova tř. 458/102 , České Budějovice
Profesní životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte na e-mail jhavlanova@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, Jana Havlanová, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 4. 9. 2016. Více informací na www.frov.jcu.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 18 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha