Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Pedagogicko-psychologická poradna, Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

Psychologové

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10345930761 | aktuálnost: 11. 8. 2016

Pracovní smlouva nedříve na 1 rok, s možností prodloužení na neurčito při oboustranné spokojenosti. Výběrové řízení formou pohovoru proběhne průběžně dle přihlášení uchazečů v individuálně dohodnutém termínu, nejdéle do 30. června, výsledek bude oznámen v červenci 2016, tedy absolvování studia v červnu 2016 není překážkou přihlášení. Požadujeme magisterské vzdělání v oboru psychologie, zájem o práci v poradenství, ochotu učit se novým věcem, schopnost spolupracovat v týmu se speciálními pedagogy, učiteli. Upřednostňujeme uchazeče s jednooborovým studiem psychologie. Pokud je mateřštinou jiný jazyk než čeština, požadujeme doložení státní zkoušky z ČJ. Platové zařazení ve 12. platové třídě (pedagogičtí pracovníci) dle počtu let praxe.
Náplní je především diagnostika dětí a dospívajících, konzultace s dětmi a rodiči, případně vedení skupinových programů, částečně ponecháváme každému volnou ruku při volbě náplně doplňkové práce.
Na motivační dopis a životopis se těší ředitelka poradny Mgr. Ivana Ullmannová na adrese ullmannova@pppjbc.cz
Zaměstnanecké výhody: financování dalšího vzdělávání - odborných kurzů, stravenky, částečně flexibilní pracovní doba

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 21 530 - 27 940 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail