Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Zajímavá práce v herním průmyslu

referenční číslo: 11975 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Hledáte ZAJÍMAVOU PRÁCI v HERNÍM PRŮMYSLU? Jste zodpovědný a máte zkušenost s prací s hotovostí?
Pak neváhejte a zašlete nám životopis
Společnost provozující síť kasin, hotelových a zábavných komplexů, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni.
ZAJÍMAVÁ PRÁCE v HERNÍM PRŮMYSLU

Náplň práce

  • Obsluha pokladny
  • Využívání anglického a německého jazyka při komunikaci se zákazníky
  • Práce s hotovostí a žetony
  • Spolupráce při počítání tržeb z živých her, automatů, MWR a Cash IO
  • Samostatné řešení problémů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenost na podobné pozici velkou výhodou (vhodné i pro absolventy)
  • Pokročilou znalost německého a anglického jazyka
  • Komunikativnost, spolehlivost a odpovědnost
  • Příjemné vystupování

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Propracovaný systém odměňování
  • Možnost ubytování v místě pracoviště nebo využití firemní dopravy
  • Místo výkonu práce: Znojemsko

Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha