Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ČEMAT trading, spol. s r.o.

Účetní všeobecní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11294280749 | aktuálnost: 20. 8. 2016

Kontakt: Koždoňová Iveta, e-mail: kozdonova@cemat.cz - zaslat životopis
Místo výkonu: Přátelství 1475/14a, 104 00 Praha 10 - Uhříněves

Společnost ČEMAT trading, spol. s r.o. Bohumín se zaměřením na prodej příslušenství k manipulační technice a stavebním strojům příjme na HPP na svou pobočku do Prahy-Uhříněvsi účetní,fakturantku.

Náplň práce: vedení skladových karet, evidence příjmů a výdajů ze skladu, fakturace na základě předaných podkladů

Požadujeme: min.SŠ vzdělání, komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost,řid.průkaz B, znalost pod.účetnictví včetně praxe podmínkou, znalost AJ výhodou

Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penz.pojištění, účast na seminářích a školení, příjemný prac.kolektiv

Nástup dle dohody, jedná se o pracovní poměr na dobu určitou - 6 měsíců s možností prodloužení; životopisy zasílejte na email: kozdonova@cemat.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha