Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Supervizor montáží s AJ

referenční číslo: 9617 | aktuálnost: 2. 8. 2016

Hledáte zajímavou práci ve strojírenství a chcete cestovat? Máte alespoň středoškolské technické vzdělání a ovládáte angličtinu na středně pokročilé úrovni?
Pak hledáme právě Vás

Úspěšná mezinárodní společnost působící v oblasti průmyslové výroby hledá do svého týmu spolehlivého kandidáta na pozici:

SUPERVIZOR MONTÁŽÍ s AJ

Náplň práce

  • montáž zakázky dle potřeb klienta
  • vedení týmu montérů
  • tvorba zadání dle technické dokumentace
  • komunikace v angličtině
  • časté cestování po celém světě
  • kooperace s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • min. SŠ technického směru
  • praxe ve výrobní společnosti
  • zkušenosti z montáže velkou výhodou
  • angličtina na středně pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochota cestovat (i 3 měsíce v kuse)
  • učenlivost, samostatnost, dobré organizační schopnosti

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje
  • diety a jiné příplatky
  • odborná školení
  • práci v perspektivním oboru
  • cestování po celém světě
  • místo pracoviště: Brno

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha