Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer kvality s AJ/NJ

referenční číslo: 12667 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Hledáte novou příležitost na vedoucí pozici v oblasti řízení jakosti? Dokážete analyzovat procesy ve strojírenské výrobní firmě a prosadit implementaci nových opatření managementu v cizím jazyce?

Potom využijte této příležitosti ucházet se o pozici:

MANAŽER KVALITY s AJ/NJ

Náplň práce

  • Zodpovědnost za systém řízení jakosti ve společnosti
  • Vedení a rozvoj týmu podřízených
  • Analýza a návrhy na zlepšení procesů ve výrobě
  • Implementace nových metod zlepšování

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ se zaměřením na strojírenství podmínkou
  • Praxi na pozici manažera kvality min. 3 roky
  • Angličtinu a němčinu na pokročilé úrovni
  • Vyzrálou a stabilní osobnost, loajalitu a lidskost

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání ve společnosti se zajímavým výrobním programem
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Odborné vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha