Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

EWTCON s.r.o.

Správci webu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10621220738 | aktuálnost: 2. 8. 2016

Místo výkonu práce: Školská č.p. 660/3, Nové Město, 110 00 Praha 1
Kontaktní osoba: Gorbik Lidiya, tel.: +420 775 128 528, e-mail: office@ewtcon.cz, osobně: Školská č.p. 660/3, Nové Město, 110 00 Praha 1, út - 10:00 - 11:00, čtv - 10:00 - 11:00
Požadavky:
FreeBSD, Apache, SVN, PHP5, MySQL, HTML5, Javascript, jQuery, PicoCMS, Sendy, Amazon SES, Amazon SNS, Yandex, Mail for domains. Zkušenost s integrací rohraní platebních služeb. Znalosti z oblasti internetového marketingu, především v ruském internetu. Znalost a zkušenost s Yandex.Direct a reklamní sítí VK.com. Photoshop profesionál. RJ na úrovni rodilého mluvčího, dokonalá spisovná ruština. ČJ aktivní, slovem i písmem, AJ aktivní, slovem i písmem.
Náplň práce:
Administrace, řízení provozu webserveru (FreeBSD, Apache), aktualizace a úpravy stránek, spolupráce s grafikem a design stránek, zodpovědnost za funkčnost s kompatibilitou stránek, úpravy kódu stránek, vývoj a podpora nových stránek, technické úpravy systému na správu obsahu, vyhodnocování návštěvnosti webových stránek a dalších statistik, průzkum a analýza nových trendů a konkurence, psaní textů/článků, vyhledávání nových příležitostí, řízení PPC reklamních kampaní (Yandex Direct), psaní a hromadné rozesílání reklamních e-mailů.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha