Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SAITECH s.r.o.

Odborní asistenti v administrativě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11276930747 | aktuálnost: 25. 8. 2016

místo výkonu práce: Havlíčkova 125, 411 55 Terezín.
Společnost SAITECH s.r.o., přední dodavatel technologií pro identifikaci osob, sledování a vizualizaci výroby hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pracovní pozici ASISTENT/KA ODDĚLENÍ REALIZACE A SLUŽEB.
Náplň práce:
- Administrativní a organizační podpora oddělení.
- Komunikace se zákazníky, partnery a dodavateli.
- Jednání s úřady (pošta, ÚP apod.) a pojišťovnami.
- Zpracování pravidelných reportů vedení společnosti.
- Vedení personální agendy, správa vozového parku.
- Objednávání a naskladňování zboží, skladové hospodářství.
- Komunikace s účetní, příprava a předávání účetních podkladů.
- Asistenční podpora vedení společnosti.
Požadujeme:
- Dokončené SŠ vzdělání s maturitou.
- Organizační schopnosti a komunikační dovednosti.
- Reprezentativní vystupování.
- Proaktivní přístup ke svěřeným úkolům, samostatnost.
- Ochotu učit se novým věcem.
- Uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook).
- ŘP sk. B - aktivní řidič.
- Zkušenost na administrativní pozici v technologické nebo výrobní společnosti výhodou.
Nabízíme:
- Samostatnou a zodpovědnou práci.
- Zaměstnání na dobu neurčitou.
- Odpovídající ohodnocení.
- Širokou škálu benefitů - mobilní telefon, notebook, účast na firemních akcích, možnost zapůjčení firemního vozidla pro soukromé účely.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky nebo zaslat životopis vč. fotografie na uvedený e-mail.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha