Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Ljunghall s.r.o.

Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11471580744 | aktuálnost: 27. 11. 2016

Popis pracovní pozice:
kvalifikovaný pracovník, který zabezpečuje proces tavení hliníkových slitin ve 3-směnném provozu
Nabízíme:
- stabilní zázemí nadnárodní společnosti
- práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném prostředí
- průběžné navyšování mzdy
- dotované závodní stravování
- placené vzdělávání
- firemní akce
Požadujeme:
- střední odborné (vyučen)
- ochotu učit se technologickým postupům
- manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost
- časovou flexibilitu
V případě zájmu se hlaste telefonicky nebo e-mailem.
UCHAZEČI S DOPORUČENKOU V PÁTEK OD 8-14 HOD.
Místo výkonu práce: Vrchovská č.p. 1813, Čáslav.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Ljunghall s.r.o., Eva Krajčírová, personalista, eva.krajcirova@ljunghall.com, +420 731 156 570