Typ nabídky

Minimální mzda

Telefonický konzultant pro oblast zdravotnictví

referenční číslo: 7A73C37C | aktuálnost: 06.02.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem softwaru a prodejem a servisem výpočetní techniky pro zdravotnictví, hledáme do týmu pracovníků call centra nové kolegy na pozici:Telefonický konzultant pro oblast zdravotnictví.

Náplň práce:
• Komunikace s klinickými laboratořemi
• Konzultace výsledků klinických vyšetření s lékaři
• Komunikace s pacienty

Požadavky:
• Střední zdravotnické vzdělání (možno i absolvent) - podmínkou
• Znalost práce na PC
• Komunikativnost
• Časovou flexibilitu (dvousměnný provoz)
• Spolehlivost a samostatnost
• Hledáme též pracovníky se znalostí slovenského jazyka

Nabízíme:
• Odpovídající ohodnocení odvedené práce
• Zázemí dynamické společnosti
• Zajímavou a perspektivní práci v mladém kolektivu
• Týden dovolené navíc
• Příjemné pracovní prostředí v klidných prostorech
• Zaměstnanecké výhody (školení, stravenky, penzijní připojištění, mobilní telefon, ….)
• Nástup možný ihned
• Plat: 26 000 Kč
• Místo výkonu práce: Mělník

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz a do předmětu zprávy uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Mělník

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy