Typ nabídky

Minimální mzda

SW Tester - Síťové prvky

referenční číslo: 7A670C96 | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Pro rozšíření týmu vyvíjejícího komplexní dispečerská řešení zejména pro dopravu, energetiku a bezpečnostní oblast hledáme zkušeného kolegu. Námi vyvíjený dispečerský systém umožňuje komunikaci uživatelů v prostředí různorodých telekomunikačních a rádiových sítí (analogové, digitální). Produkty jsou založeny na OS Linux s využitím moderních VoIP protokolů jako například SIP.

Náplň práce

Účast na projektech vývoje softwaru pro telekomunikační a síťové prvky,
Testování aplikací a systémů v průběhu vývoje,
Správa a konfigurace testovacího polygonu,
Příprava testovacích scénářů a nástrojů,
Spolupráce se zahraničními pracovišti.

Požadujeme

VŠ se zaměřením na informatiku nebo telekomunikace,
Angličtina na pokročilé úrovni,
Znalost fungování TCP/IP sítí a Zkušenost s jejich konfigurací,
Znalost práce v Linuxu minimálně na živatelské úrovni,
Znalost programování výhodou,
Orientace na výstup, smysl pro detail, pečlivost

Nabízíme

Práci na zajímavých projektech pro významné zákazníky,
Profesní a osobnostní růst,
Finanční ohodnocení na základě Vašich schopností a dosažených výsledků,
skvěle fungující mladý pracovní kolektiv,
pružnou pracovní dobu a týden dovolené navíc,
příspěvek na penzijní připojištění, na jazykové vzdělávání a na stravování,
zvýhodněné sazby pojištění soukromých vozidel,
výhodné ceny služeb mobilního operátora také pro rodinné příslušníky.

Místo pracoviště: Praha 10

Region: Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: tester

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální