Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Ředitelství silnic a dálnic ČR (příspěvková organizace)

Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace.

Technický pracovník

referenční číslo: 7A6115E4 | aktuálnost: 3. 8. 2016

Náplň práce:
• práce se vzorky betonu, asfaltových směsí, kameniva a zemin – příjem, odběry, zkoušky, měření a vyhodnocování výsledků a vypracovávání protokolů podle příslušných norem a předpisů vč. Příručky kvality AZL
• obsluha speciálních zkušebních zařízení vč. vyhodnocovacího software
• obsluha vrtacího zařízení
• manipulace s těžkými břemeny

Požadujeme:
• minimální dosažené vzdělání (SŠ nebo ÚSO)
• znalost norem a předpisů pro laboratoře předností
• praxe není nutná - vhodné i pro absolventy, praxe ve stavební laboratoři vítána
• práce na PC, uživatelská znalost MS Office
• samostatnost, flexibilita, manuální zručnost, přesnost
• trestní bezúhonnost
• řidičský průkaz sk.B – aktivní řidič

Nabízíme:
• stabilitu příspěvkové organizace
• pružnou pracovní dobu
• indispoziční volno, stravenky, 5 týdnů dovolené
• např. účast na odborných konferencích, perspektivní a zajímavou práci na dopravních projektech
• využití rekreačních zařízení organizace
• možnost dalšího vzdělávání

Termín nástupu:
dle dohody

Pracovní poměr:
hlavní pracovní poměr na dobu určitou, po dobu 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

Platové podmínky:
10. platová třída dle NV ČR č.564/2006 Sb., v platném znění, příloha č.1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha