Typ nabídky

Minimální mzda

Promotér nového výrobku / pracovník telemarketinggu

referenční číslo: 7A597482 | aktuálnost: 02.05.2017

NWK TECHNOLOGY s.r.o.

Výrobce monitorovacích systémů rychlosti hledá

Náplň práce

Kontaktování možných podnikových zákazníků a zastupeitelů obcí , jejich obeznamování s novými výrobky/ systémy.Částečný pracovní úvazek.

Požadujeme

Komunikativnost, kultivovaný projev, technický typ.

Nabízíme

Bezbarierové prostředí, samostatná kanelář

Mzda: 5 000 - 15 000 Kč

Místo pracoviště: Zlín, Růžová ulice

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Profese: poradce v oblasti technologie

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: OZP - jiné postižení, Rodiče s dětmi, Absolventy, Studenty