Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MESIT air, a.s.

Technici elektronici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10386000782 | aktuálnost: 24. 11. 2016

Pozice: Konstruktér/ka
Náplň práce :
- vytváří a udržuje výkresovou dokumentaci a 3D modely jemu přidělených nebo jím vytvořených výrobků a v případě pověření i jejich výrobní technologii
- navrhuje principy zkoušení a testování výrobků včetně návrhu nutných zařízení pro tuto činnost
- podílí se na vylepšování funkce, životnosti, bezpečnosti, vzhledu a snižování nákladů na výrobu výrobků firmy
- spolupracuje na zlepšení technologičnosti výroby i ostatních vlastností výrobků
- při úpravě technologií zajišťuje objednání nářadí a měřidel
- podílí se na ochraně výrobků firmy v oblasti patentů průmyslových vzorů a originálních řešení vlastní konstrukce
- provádí a schvaluje změny a odchylky konstrukce výrobků za účelem zlepšení
Požadavky :
- minimální ÚSO technického zaměření
- praxe min. 3 roky
- organizační schopnosti, komunikativnost, schopnost řízení kolektivu
- znalost čtení výkresové dokumentace, znalost technologie výroby a materiálů
-z nalost práce na PC - Excel, Word, práce v IS - Helios orange výhodou, Solid Works -výhodou
- znalost AJ,min. A2
Nabízíme : jednosměnný provoz, závodní stravování
Nástup: Ihned, Mzda: od 19.000,- Kč dle praxe,
Kontakt: Melicharová Tereza, tel.: 318 603 280, e-mail: tereza.melicharova@mesit.cz
Místo výkonu práce: MESIT air, a.s.,Čenkov č.p. 50

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 19 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

MESIT air, a.s., Tereza Melicharová, tereza.melicharova@mesit.cz, +420 318 603 280