Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ContiTrade Services s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti opravárenských služeb

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11182820765 | aktuálnost: 4. 10. 2016

Požadavky: SŠ vzdělání technického, nejlépe automobilního směru, příp. vyučen v oboru automechanik či v příbuzném oboru, praxe v autoservisu na pozici přej. technik min. 2 roky, zkušenosti s maloobchodním prodejem vítány, příjemné vystupování, výborné komunikační schopnosti, ŘP sk. B, znalost MS Office, skladové hospodářství, časová flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, schopnost učit se novým věcem, trestní bezúhonnost.

Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou (po zapracování), odpovědnou a zajímavou práci, odpovídající finanční ohodnocení, stravenky, týden dovolené navíc, penzijní připojištění, možnost nákupu zboží za zvýhodněné ceny a další benefity

Nástup: dle dohody.

Zašlete životopis na mail.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 21 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

ContiTrade Services s.r.o., Milan Kobylák, vedoucí prodejny, milan.kobylak@bestdrive.cz, +420 724 463 956

Odpovědět na inzerát