Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

UNIPETROL RPA, s.r.o.

Společnost UNIPETROL RPA, s.r.o. investuje do rozšíření výroby a hledá posily na pozici:

Operátor v zácviku pro chemický provoz

referenční číslo: 7A20638E | aktuálnost: 1. 12. 2016

Náplň práce:

  • Obsluha určeného provozního zařízení
  • Kontrola výrobního a strojního zařízení
  • Spolupráce s navazujícími provozy a údržbou

Požadujeme:

  • Min. SOU - chemické, elektrotechnické, zaměřené na životní prostředí, strojní a další technické obory
  • Základní znalosti MS Word, MS Excel
  • Odpovědný přístup
  • Rozhodnost, samostatnost
  • Schopnost práce ve výškách
  • Není nutná praxe z výroby

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Hlavní pracovní poměr
  • Zaškolení v tréninkovém centru
  • Odpovídající mzdu včetně odměn a možnost profesního růstu
  • Poukázky flexi pass v hodnotě 4.000 Kč/rok
  • Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • Dovolenou nad rámec zákoníku práce
  • Dotované stravování
  • Práci ve směnném provozu - po zaškolení

Místo pracoviště: Litvínov - Záluží

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha