Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní zástupce – obrábění

referenční číslo: 12513 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Máte obchodního ducha a vynikající vyjednávací schopnosti? Upřednostňujete samostatnou a zodpovědnou práci? Hledáte práce, kde si můžete ovlivnit svůj výdělek? Pak je tato pozice určena právě Vám

Společnost s dlouholetou tradicí rozšiřuje svůj tým o pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – OBRÁBĚNÍ (od 35.000,-Kč)

Náplň práce

  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků a péče o ty stávající
  • Vedení obchodních jednání, komunikace ohledně realizace zakázky
  • Mapování aktivit konkurence a sledování aktuálních trendů na trhu
  • Reportování nadřízeným

Požadujeme:

  • Obchodní myšlení a aktivní přístup k práci
  • Vynikající vyjednávací a komunikační schopnosti
  • Vzdělání strojírenské směru výhodou nikoli podmínkou
  • Znalost anglického jazyka
  • Ochotu cestovat

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní rodinné společnosti
  • Služební automobil, mobilní telefon, notebook
  • Možnost home office (3 dny v týdnu)
  • Možnost profesního růstu
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Mzda: 35 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha