Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PANTER COLOR a.s.

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11165830730 | aktuálnost: 27. 7. 2016

Společnost PANTER COLOR a.s. patří mezi největší velkoobchodní distribuční sítě nátěrových hmot a příslušenství v České republice.

Přijme vhodného kandidáta/ku do nově otevírané prodejny na pozici
PRODAVAČ (KA) s možností nástupu ihned
Požadujeme:
praxi v obchodě (znalost sortimentu barev a laků nebo drogerie výhodou)
znalost práce na PC (uživatelsky - vyřizování pošty, objednávky, skenování, tisk, Word, Excel, internet …)
příjemné a profesionální vystupování
komunikativnost
pečlivost, samostatnost, spolehlivost
Nabízíme:
práci na HPP
motivující finanční ohodnocení
možnost se vzdělávat a realizovat
práci v příjemném prostředí
zázemí silné a stabilní společnosti
plat od 16000 Kč
Náplň práce:
komunikace a příjem objednávek zákazníků a jejich vyřizování
objednávání, přejímka a doplňování zboží do regálů
obsluha tónovacího zařízení
inventarizace
práce na pokladně

Místo pracoviště: Horova 44, Brno - Žabovřesky
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou 1 roku s výhradní možností prodloužení

Kontaktní osoba pro případné dotazy: Lucie Minaříková, tel.: 720 975 422
Životopisy zasílejte e-mailem na: lucie.minarikova@panter-color.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha