Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Saleban Barre

Prodavači v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9133200774 | aktuálnost: 10. 1. 2017

Vhodné i pro OZP!
Požadujeme: pokročilá znalost AJ, spisovné arabštiny a to slovem i písmem + znalost dalších jazyků výhodou. Důležitá je orientace v orientálních potravinách a znalost arabského kulturního prostředí s důrazem na znalost jak společenského chování, tak obchodních zvyklostí v arabské kultuře. Zdravotní způsobilost k práci s potravinami. Dále požadujeme dobrou znalost práce na PC. Znalost tradiční přípravy vodní dýmky výhodou.
Pracovní náplní bude především komunikace se zákazníky, odborné poradenství o orientálních potravinách a pokrmech, jednání se zákazníky, ve velké míře s lázeňskými hosty z arabských zemí, dále sjednávání podmínek dodávání orientálních potravin se zahraničními, převážně arabskými dodavateli s důrazem na licitaci o cenách dodávek při zachování a respektování arabských obchodních a kulturních zvyklostí.
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: salebanbarre@seznam.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail