Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MEVA a.s.

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11269060749 | aktuálnost: 17. 8. 2016

místo výkonu práce: Na Urbance č.p. 632, 413 01 Roudnice nad Labem.
Náplň práce: manipulace s hutním materiálem a vylisovanými dílci, montáž výrobků, příprava výrobků pro lakování, práce s manipulačním ručním vozíkem.
Požadujeme: manuální zručnost, dobrou fyzickou kondici, ochotu pracovat na 2 směny.
Nabízíme: práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí, motivující mzdové ohodnocení, příspěvky na stravování, 1 týden dovolené navíc, další zaměstnanecké benefity - podnikové stravování, zajištění ubytování, příspěvek na životní pojištění, další vzdělání v oboru. Po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: životopis na e-mailovou adresu, tel. kontakt nebo osobně na personální útvar.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 15 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha