Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

JABLOCOM s.r.o.

Vývojáři softwaru

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11121170766 | aktuálnost: 21. 7. 2016

Světem hýbou mobilní aplikace. JABLOCOM je nedílnou součástí světa a proto i my vyvíjíme zařízení, která obsahují mobilní aplikace, nebo vyvíjíme aplikace, které ovládají naše zařízení. Do vývojového týmu hledáme programátora/ku aplikací pro Android, který nám pomůže rozvinout myšlenky, které postupně uvádíme do života.
Náplň práce:
Vývoj aplikací pro platformu Android, spolupráce při návrhu uživatelského rozhraní, testování, zpracování dokumentace
Požadujeme:
perfektní znalost jazyka Java, předchozí zkušenost s vývojem aplikací pro Android, zkušenosti s Android SDK a GIT, znalost OOP a design patterns, znalost webových technologií, komunikativní znalost anglického jazyka
Nabízíme:
náročnou, ale zajímavou práci v dynamickém prostředí, špičkové možnosti profesního růstu a osobního rozvoje, nadstandardní platové podmínky, zaměstnanecké výhody,práci v příjemné lokalitě v Jablonci nad Nisou, případnou pomoc s bydlením, nástup v co nejkratší lhůtě

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha