Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Domov pro seniory Napajedla, příspěvková organizace

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11255920741 | aktuálnost: 13. 8. 2016

Nabízíme zaměstnání ve stabilní organizaci, práci, která má smysl, zaškolení a odbornou podporu, další vzdělávání v oboru, zaměstnanecké výhody, příplatky za práci v nepřetržitém pracovním režimu.
Požadujeme: komunikační schopnosti, kladný vztah k lidem, seniorům, odolnost vůči stresu, spolehlivost, pracovitost, flexibilitu, schopnost samostatné i týmové práce, znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, středoškolské vzdělání výhodou, absolvování akreditovaného kursu Pracovník v soc. službách výhodou.
Náplň práce: zajišťování přímé obslužné péče o klienty, podpora a rozvoj jejich soběstačnosti dle individuálních potřeb klienta, individuálního plánu a plánu péče.
Pracovní poměr s možností prodloužení, nástup možný ihned. Jde o nepřetržitý provoz - směny: 6,30 – 18,30 h, 18,30 – 6,30 h

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 15 000 - 17 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail