Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme pracovníky do skladu v Olomouci.

Práce ve skladu-vychystávání zboží (120 Kč/h)

referenční číslo: 7008 | aktuálnost: 13. 10. 2016

Pro našeho významného klienta hledáme pracovníky do skladu na práci s nízkozdižným vozíkem v Olomouci . Brigáda probíhá po-pá v čase 7-15,30 hodin. Nástup možný ihned na cca 3 týdny. Práce je pro svou fyzickou náročnost vhodná spíše pro muže.

Náplň práce:
- manipulace se zbožím
- práce se čtečkou
- práce na nízkozdvižném vozíku

Požadujeme:

- platný potravinářský průkaz
- platný průkaz na nízkozdvižný vozík
- manuální zručnost
- spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost

Nabízíme:

- mzda 120 Kč/h
- pravidelný výplatní termín
- možnost dlouhodobé spolupráce
- lákavé pracovní prostředí
- volné víkendy

Místo pracoviště: Olomouc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha