Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KP - KOPRO s.r.o.

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11183460771 | aktuálnost: 30. 7. 2016

Životopis zasílejte na email: klara.pavlisova@kp-kopro.cz (kontaktní osoba: Mgr. Klára Pavlišová, tel: 731 152 542). Náplň práce: konstrukce vstřikovacích forem a přípravků pro nástrojařskou výrobu, zpracování 2D, 3D dokumentace pro výrobu střediska: nástrojárna, realizace změnového řízení, práce s technickou dokumentací, vzájemná konzultace s úsekem výroby a technologie, součinnost v rámci zlepšovacích projektů. Požadujeme: SŠ/VŠ technického směru, znalost čtení výkresové dokumentace, znalost softwaru PTC Creo výhodou, přehled v technologii obrábění kovů výhodou, zaměření na detail, zkušenost na obdobné pracovní pozici velkou výhodou. Motivující finanční ohodnocení dle znalostí a zkušeností. Zázemí stabilní společnosti. Zaměstnání na HPP. Podnikové stravování. Systém firemních benefitů. Týden dovolené navíc. Možnost kariérního růstu, zvyšování kvalifikace formu dalšího školení a vzdělávání v oboru.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail