Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UNIPETROL RPA, s.r.o.

Společnost PARAMO, a.s. patřící do skupiny Unipetrol vyhlašuje výběrové řízení na obsazení výše uvedeného pracovního místa kategorie D do úseku výroby – 2. provoz (Mísírna olejů).

Venkovní obsluha

referenční číslo: 7965CB0F | aktuálnost: 17. 8. 2016

Náplň práce:

• Provádí obsluhu technologického zařízení mísírny olejů.
• Provádí dle pokynů operátora plnění a vyčerpávání AC a ŽC.
• Provádí přejíždění čerpadel, přečerpávání materiálů, nastavuje čerpací cesty atd.
• Provádí odebírání vzorků polotovarů, hotových výrobků a expedičních vzorků.
• Provádí kontrolu strojního zařízení, těsnosti parních a materiálových potrubí a jejich uzávěrů.
• Zodpovídá za dodržování a naplňování ustanovení a požadavků právních a ostatních předpisů včetně vnitřních řídících, organizačních a technických norem k zajištění, bezpečnosti, ochrany zdraví při práci, požární ochrany a ochrany životního prostředí v rozsahu své působnosti.
• Dvousměnný provoz – 8 hod. směny.

Požadujeme:

• Vyučen
• Platná školení (Průkaz řidiče VZV, Vyhrazená TZ, Práce ve výškách nad 1,5 m) - výhodou
• Samostatnost
• Spolehlivost, odpovědnost
• Iniciativu

Nabízíme:

• Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
• Uplatnění znalostí a dovedností v rozvíjející se společnosti
• Možnost osobního i profesního růstu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Zaměstnanecké výhody

V případě, že Vás tato nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis v českém jazyce. Děkujeme.

Místo pracoviště: Kolín

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Kontrakt

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha